مرتضی محمدی
مرتضی محمدی

درباره مرتضی محمدی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و روابط بین الملل. مرتضی محمدی در تلاش است تا از داده هایی که در دانشگاه ها به صورت تئوریک فرا گرفته به منظور توسعه مهارت های سازمانی و ارتباطی استفاده نماید.
در طول دوران تحصیل تلاش کردم تا در کنار آموزش به یادگیری عملی و همه جانبه نیز گرایش پیدا کنم تا از طریق ذهنیتی روشن،منطقی و عقلانی و با رویکردی عملی برای حل مسئله و چالش قدم بر دارم.

Stay Happy, Stay Connected

سوابق شغلی و حرفه ای​

 

خرداد 1401
گروه شرکت های پرسال
Add Title Here

 شرکت پرسال با بهره‌گیری از توان و تجربه مدیرانی کارآمد و همکارانی متخصص و کارآزموده از یک سو و تکیه بر رویکردهای علمی و عملی سرامد در شیوه‌های نوین تجارت جهانی از سوی دیگر، این افتخار را داشته که از رشد و توسعه قابل ملاحظه‌ای برخوردار شود.

اردیبهشت 1398
آغاز فعالیت در اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش
مدیر روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور آغاز نمود.

مهر ماه 1396
آغاز فعالیت در مجموعه ارتباط
روابط عمومی مجموعه ارتباط

ارتباط صدای گویا در طی این سال ها با عرضه برندهای معتبر و منتخب جهانی به عنوان نماینده رسمی و انحصاری آنها  توانسته در صنعت صوتی حرفه ای ایران اعتبار خوبی کسب نماید و امروز یکی از پیشروترین شرکتها در زمینه ارائه محصولات صوتی حرفه ای به شمار می آید.

مهر 1393
آغاز فعالیت در شرکت تن آسای
مسئول امور نمایندگان

شرکت سپهر ابر آسیا یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی پیشگام است که با کمک هفت شرکت تولیدی و شرکت‌های تجاری خود و با برخورداری از 25 سال پیشینه صنعتی، نزدیک به 85 درصد سهم بازار فوم پلی اورتان انعطاف‌پذیر(FPF) موسوم به ابر و اسفنج کشور را در اختیار دارد.